X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پنج‌شنبه 24 بهمن‌ماه سال 1387 ساعت 12:00 ق.ظ

 با سلام

جوابیه به نظر یکی از دوستان در پست «ورود کاشف به کرمانشاه»:

«چهارشنبه 23 بهمن ماه سال 1387 ساعت 09:15 AM

متحد جانهای مردان خدا

 در روزهای اخیر که پدیده ی وبلاگ نویسی همه گیر شده است، مشتاقان وعلاقه مندان عرفان نیز ازین قاعده مستثنی نبوده و اقدام به  تاسیس سایت یا وبلاگ نموده اند . که این سایت ها یا وبلاگ ها نماینگر افکار و دریافتهای نویسنده  ویا نویسندگان وبلاگ میباشد . بعضی از ازاین سایتها بطور رسمی مربوط به سلاسل صوفیه بوده ،و بعضی توسط وابستگان سلاسل بوده ومبین نظرات بزرگان آن طریقه نمیباشد.  علی ایحال اخیرا" با وبلاگ جنابعالی آشنا شدم که سعی در معرفی یکی از بزرگان تاریخ عرفان جناب صدرالدین کاشف دزفولی نموده اید.که ظاهرا" مراد شما تبلیغ سلسله ذهبیه میباشد. (که البته کاریست بسیار شایسته) ولیک به جنابعالی توصیه ای برادرانه مینمایم که اگر سالک راه هستید .در نوشتن مطالب دقت نظر بیشتری به خرج دهید . به عنوان مثال در قسمت مربوط به حضور کاشف در کرمانشاه مطالبی در خصوص جناب معصومعلیشاه و نورعلیشاه ابراز داشته اید که در خور شان والای این بزرگواران نیست(با توجه به اینکه جنابعالی مرحوم علامه طباطبایی را متصل به سلسله ذهبیه میدانید بهتر است نظر ایشان راجع به این بزرگواران را درکتاب روح مجرد که درپاورقی کتاب نقل شده است را مطالعه بفرمایید)امروزه جمع کثیری از فقرا مفتخر به این امر میباشند که کرسی نامه سلسله آنها به حضرت نورعلیشاه معصوم علیشاه میرسد ویقینا" از ارتباط بحرالعلوم با ایشان نیز بیخبر نیستید.  دوست عزیز متحد جانهای مردان خداست . نباید برای توجیه و بزگنمایی بزرگ مردی دیگران را زیر سوال برد ویا به فرموده یکی از پیران طریق سالکین حق اظهار نظر درخصوص بزرگان فعلی وگذشته سلاسل را ندارند.

 در هر صورت امیدوارم در ارایه چهره واقعی عرفان اسلامی  موفق باشید.خوصاصا" امروزه روز که هر شیادی دام ارشاد گسترانیده و جهت ارضای نفس خود و پر کردن جیبشان ،انواع اقسام اراجیف را به عنوان عرفان به خورد مردم میدهند

باقی

خدا
مشتاق
..........................»

 در جواب یکی از دوستان عزیز که نظر داده بودند و اینجانب و وبلاگ کاشف را منتسب به گروه و یا سلسله خاصی دانسته اند با کمال احترام باید عرض کرد که در پست قبلی وبلاگ نیز بیان نموده بودم که این وبلاگ، وبلاگی علمی است و در جهت شناساندن شخصیت مرحوم سید صدرالدین کاشف دزفولی می باشد و فعالیت ما کاملا علمی و به دور از وابستگی به جا و یا مکان یا سلسله یا هر گروه دیگری می باشد و هدف ما جانبداری یا رد اشخاص دیگر نمی باشد. از آنجائیکه این دوست گرامی بیان کردند که در قسمت کاشف و ورود وی به کرمانشاه مطلبی درج شده است که این دوست گرامی این برداشت را داشتند که ما خدای ناکرده به مقام بزرگی مانند معصوم علیشاه اهانت نموده ایم. باید بیان کرد که این پست مذکوره (همانطوری که در صدر آن قسمت ذکر گردیده است)خلاصه ای از مقاله ای بوده که توسط آقای سید عباس حسینی قائم مقام نوشته گردیده است و اگر ایشان در این مقاله نظر شخصی خود را بیان نموده اند این بدان معنی نیست که نظر مدیریت وبلاگ کاشف باشد. و هدف ما فقط اطلاع از وجود چنین مقاله ای توسط خوانندگان و محققانی است که احیانا در زمینه شخصیت مرحوم کاشف کار می کنند و نه اینکه کسی را رد یا بپذیریم. با تشکر از شما و کلیه دوستانی که مطالب وبلاگ را مورد دقت و توجه قرار داده و می خوانند و نظر و یا انتقاد خود را بیان می کنند. پیشاپیش از کلیه منتقدین تشکر می نمایم و نظرات و انتقاداتشان را به جان می خرم.

موفق و پیروز باشید

مدیریت وبلاگ سید صدرالدین دزفولی

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
/profile/6647062372/contact